Nastavení tiskových sestav uživatele Okno

Okno slouží pro nastavení způsobu tisku sestav pro právě přihlášeného uživatele. Je možné jej vyvolat rozkliknutím tlačítka tisku a volbou Nastavení tiskových sestav.

V levé části okna je seznam tiskových sestav, které se k danému oknu váží. Pod nimi jsou pak v tom samém seznamu zobrazeny i obecné tiskové sestavy, které jsou dostupné ve všech oknech. Tlačítky Posunout nahoru a Posunout dolů je možné měnit pořadí jednotlivých tiskových sestav.

Pomocí zaškrtávacího pole si může uživatel jednotlivou sestavu aktivovat/deaktivovat. 

V pravé části je pak možno nastavit způsob tisku, tzn. zda se má zobrazit náhled s možností dalších akcí (tisk, export), nebo se má zobrazit systémové okno tisku, kde uživatel zvolí tiskárnu, počet kopií, atp.; třetí volbou je pak přímý tisk.

Je zde možné zvolit i tiskárnu, na kterou má být sestava vytištěna a předvolený počet kopií. Pokud není zvolena tiskárna, je vždy použita výchozí tiskárna na daném počítači.

Tato nápověda je neustále ve vývoji, stejně jako jsou ve vývoji naše aplikace. Proto pokud nenajdete to, co hledáte, určitě se na nás obraťte a my vám rádi poradíme nebo pomůžeme.