Aplikace

Autoupdate

Aplikace Autoupdate (soubor Autoupdate.exe) slouží k automatického stahování aktualizací Manufactory LAB z internetu.

Více informací

Docházka ASD

Aplikace pro automatické stahování dat docházky ze čteček.

Více informací

Loader

Loader je aplikace pro nastavení nebo aktualizaci klienta v rámci počítačové sítě. Aplikace Manufactory LAB mohou být sice spouštěny přímo ze sdílené složky hlavního počítače (serveru) bez nutnosti instalace na klienta - viz téma Průvodce nastavením - někdy je ale přítomnost instalace na klientském (uživatelském) počítači výhodou:

Více informací

Manager

Manager je tou hlavní aplikací v rámci celého balíku. Slouží nejen pro kompletní vedení agendy, ale i k nastavení ostatních pracovišť atp. 

Více informací

Plánovač

Aplikace plánovač pomáhá s plánováním výroby, generováním výrobních plánů a obecně přehledu o výrobě a zdrojích.

Více informací

Pracovník

Aplikace pro sběr dat a informací od pracovníků, kteří pracují na svém PC (v kanceláři).

Více informací

Průvodce nastavením

Aplikace Instalace.exe, která se nainstaluje v rámci procesu instalátoru do zvolené složky, obsahuje možnost prvotního nastavení celého systému. 

Více informací

RemoteHost

RemoteHost.exe je aplikace k navázání kontaktu s naší technickou podporou. Slouží ke vzdálenému přístupu k počítači uživatele, který o kontakt zažádal. Pracovník technické podpory vidí obsah celé obrazovky uživatele a může počítač ovládat svou klávesnicí a myší. Vzdálený přístup je indikován v pravém horním rohu obrazovky informací, kdo z našich pracovníků je připojen.
Více informací

Sběr dat

Aplikace pro sběr dat ve výrobě.

Více informací

WA

Aplikace pro sběr dat v terénu (na mobilních telefonech). Dostupná přes adresu https://wa.manufactory-lab.comAplikaci je možné napojit na vaši databázi Manufactory LAB a pracovat v ní online.

Více informací

Zálohování

Aplikace v prozatímní alpha verzi nabízí možnost zazálohovat data aplikací Manufactory LAB a tuto zálohu odeslat na naše cloudové úložiště.

Více informací