Aplikace

Autoupdate

Aplikace Autoupdate (soubor Autoupdate.exe) slouží k automatického stahování aktualizací Manufactory LAB z internetu.

Více informací

Docházka ASD

Aplikace pro automatické stahování dat docházky ze čteček.

Více informací

Loader

Loader je aplikace pro nastavení nebo aktualizaci klienta v rámci počítačové sítě. Aplikace Manufactory LAB mohou být sice spouštěny přímo ze sdílené složky hlavního počítače (serveru) bez nutnosti instalace na klienta - viz téma Průvodce nastavením - někdy je ale přítomnost instalace na klientském (uživatelském) počítači výhodou:

Více informací

Manager

Manager je tou hlavní aplikací v rámci celého balíku. Slouží nejen pro kompletní vedení agendy, ale i k nastavení ostatních pracovišť atp. 

Více informací

Pracovník

Aplikace pro sběr dat a informací od pracovníků, kteří pracují na svém PC (v kanceláři).

Více informací

Průvodce nastavením

Aplikace Instalace.exe, která se nainstaluje v rámci procesu instalátoru do zvolené složky, obsahuje možnost prvotního nastavení celého systému. 

Více informací

RemoteHost

RemoteHost.exe je aplikace k navázání kontaktu s naší technickou podporou. Slouží ke vzdálenému přístupu k počítači uživatele, který o kontakt zažádal. Pracovník technické podpory vidí obsah celé obrazovky uživatele a může počítač ovládat svou klávesnicí a myší. Vzdálený přístup je indikován v pravém horním rohu obrazovky informací, kdo z našich pracovníků je připojen.

Více informací

Sběr dat

Aplikace pro sběr dat ve výrobě.

Více informací

WA

Aplikace pro sběr dat v terénu (na mobilních telefonech). Dostupná přes adresu https://wa.manufactory-lab.comAplikaci je možné napojit na vaši databázi Manufactory LAB a pracovat v ní online.

Více informací

Zálohování

Aplikace v prozatímní alpha verzi nabízí možnost zazálohovat data aplikací Manufactory LAB a tuto zálohu odeslat na naše cloudové úložiště.

Více informací

Tato nápověda je neustále ve vývoji, stejně jako jsou ve vývoji naše aplikace. Proto pokud nenajdete to, co hledáte, určitě se na nás obraťte a my vám rádi poradíme nebo pomůžeme.